• Свеж
uxcell 5mm да 6mm CNC Stepper Моторни Вратило Спојка Спојка за Енкодер

uxcell 5mm да 6mm CNC Stepper Моторни Вратило Спојка Спојка за Енкодер

DEN 265.20

Од стока
Достапно.

Име На Производ : Моторни Вратило Спојка;Материјал : Алуминиум.Внатрешен Дијаметар : 5mm / 0.2", 6mm /0.24";Вкупната Големина : 20 x 25мм / 0.8" x 1"(D*H).Боја : Сребрена На Ѕвонење.Тежина : 20g.Pacakage Содржина : 1 x Моторни Вратило Спојка.Направени од алуминиум за да се намали инерција.На CNC моторни вратило спојка обезбедува исклучително тесни зафат без marring вратило.На спојка, исто така, вклучува копачка завртки за вратило станови.

За производот

Купувачите избираат и