• Свеж
Еквадор Знамиња Ecuadorian Мали String Мини Знаме Pennant Банер Декорации

Еквадор Знамиња Ecuadorian Мали String Мини Знаме Pennant Банер Декорации

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Материјал - 100% Ployester.Должина - 38feet,30pcs.Знамиња Големина - 8.2 во×5.5 во.Квалитет - боја е многу остри и јасни.Отпорни на ветар/дожд и УВ.Гаранција - Обезбеди најдобар шопинг искуство за секој клиент.100% наплата,без ризик!.Боја : Еквадор.

За производот

Купувачите избираат и