• Свеж
Pixie Belles - Интерактивна Маѓепсана Од Животинско Играчка, Rosie (Розева)

Pixie Belles - Интерактивна Маѓепсана Од Животинско Играчка, Rosie (Розева)

DEN 357.36

Од стока
Достапно.

Тоа секогаш е партија време со Rosie!Таа никогаш не промашува а победи на подиумот, и има доволно pixie моќ да траат цел живот!.Чувајте ги вашите Pixie Belle блиску до твоето срце со својата единствена магнетна моќ парчиња кои ќе ви овозможи да ги носи на својата облека!.Pixie Belles ви кажам своето расположение со нивната боја се менува рог!. 3 забава начини на игра, вклучувајќи го Негува Режим, Pixie Моќ Танц Режим, и Спин Режим.Pixie Belles доаѓаат со заменлив, и погоден за носене опашки!Трампа меѓу Pixie Belles, или ги носи во косата, на вашиот зглоб, или дури и како keychain!.Pixie Belles доаѓаат со Бакнеж Техника кој детектира вашиот образ да ви даде бакнеж!Подолго ќе се одржи, подолго трае!.Батерии се Потребни; Знаци се продава одделно.Боја : Rosie (Розова).

За производот

Купувачите избираат и