• Свеж
Бахман Индустрии 40' Quad Хопер Рок Островот Автомобил, ХО Скала

Бахман Индустрии 40' Quad Хопер Рок Островот Автомобил, ХО Скала

DEN 744.00

Од стока
Достапно.

Напојување и контрола на брзината се plug and play (репродуцирај); нема алатки се потребни.Проверете дали е магнет се обезбедени на долната страна од патеката и да се опремени со челик предвидени.Се препорачува за возраст од 14 години, & up.Брзината контролер е способен за дополнување еден додаток во исто време.Не употребувајте челична волна да се чисти вашиот пат.Напојување.Се одлучи каде да го поставите вашиот воз – сува, цврста, рамна површина работи најдобро!.Отстранување на црна остатоци е нормално.Е песната правилно да се седи во железничкиот joiner?.Ако се открие испакнатини или нарушување на патеката површина, ре-проверува железнички joiner одговара.Терминалот/rerailer дел подоцна ќе бидат поврзани со power pack и напојување, па поставете го во близина на штекер или моќ лента.Терминал/Rerailer.Без тензија помеѓу автомобили, couplers ќе се отвори автоматски.Стави на локомотива на патеката и да се кандидира на тркалата напред и назад преку терминал rerailer песна.Приклучок на напојување.Се препорачува за возраст од 14 години, & up.Листа на Компоненти.Ако вашиот воз ќе престане да или не да започне, краток спој може да биде наведено.Дозволете до 5 минути за коло прекинувач за да го ресетирате пред повторно да операција.

За производот

Купувачите избираат и