• Свеж
30 Црна Јаглерод Пролет Директно Челични Жици, со Дијаметар од 1.2 mm, Должина 500mm, што се Користи за DIY, Рачно Плетење.

30 Црна Јаглерод Пролет Директно Челични Жици, со Дијаметар од 1.2 mm, Должина 500mm, што се Користи за DIY,

DEN 2035.20

Од стока
Достапно.

Материјал : јаглероден пролет челик жица директно 304 од не ' рѓосувачки челик.Големина : 1.2 mm во дијаметар, 500mm во должина (30 парчиња).Пролет челик жица е отпорна на ' рѓа и корозија, флексибилни, и линеарна род се трајни.Тоа има широк опсег на употреба.Тоа може да се користи како пролет, а мушка мелење, сапун, јајце и сунѓер, и примерок линија.Широко се користи во текстил, хемиски цевководи, лични DIY, рачно плетење, метален накит DIY, итн. 304 од не 'рѓосувачки челик, јаглероден пролет директно челик жица, отпорни на корозија и не е лесно да' рѓа.

За производот

Купувачите избираат и