• Свеж
LOXJIE P20 Целосна Рамнотежа Цевка Засилувач Слушалки Засилувач Моќ (Црна)

LOXJIE P20 Целосна Рамнотежа Цевка Засилувач Слушалки Засилувач Моќ (Црна)

DEN 3599.76

Од стока
Достапно.

Воена одделение 6 N3 електронски цевки и внимателно одбраната кола.Моќен вози кола до 600m W на 64Ω.Целосно избалансиран слушалки засилувач,вклучувајќи избалансиран текст интерфејс.Hi-End контрола на јачина на звук NJW1195 произведени од страна на JRC Јапонија.Користете реле за исклучување на контрола.Хуманизирано работа со меморија функција.Алуминиум CNC,многу парична казна изработка.

За производот

Купувачите избираат и