• Свеж
Facmogu 298A Безжична Bluetooth 5.0 Стерео Аудио Засилувач, 300W+300W Dual Channel Моќ Звук на Приемникот w/USB, SD Картичка, FM Радио за Почетен Јазик & Кино Систем со Далечински Контролер - Н?

Facmogu 298A Безжична Bluetooth 5.0 Стерео Аудио Засилувач, 300W+300W Dual Channel Моќ Звук на Приемникот w/USB,

DEN 1919.76

Од стока
Достапно.

Вграден-во трансформатор Вграден трансформатор и НИ приклучок, 2 канал Bluetooth 5.0 стерео засилувач приемник обезбедува 300 W x 2 P. M. P. O(Врв Музика Излезна), кој е совршен за вашата караоке и домашно кино акустична систем за звук. 6 Влезови & Amplifer Димензија дигитален засилувач кутија поддржува USB/SD картичка/FM Радио/ Bluetooth/2 1/4 инчи микрофон и различни надворешни извори РКА(R,L) аудио влез за тјунер, CD плеер, лента за косење и така натаму.Засилувач големина : 7x5.4x2" / 18x13.8x5.5cm, тежина : 2.4 фунти/1.1 кг.USB 2.0/SD картичка внесување звукот проширување миксер уред се одликува со USB/SD картичка внесување на текст за поддршка флеш дискови или SD картичка.Ви овозможува да играте вашата омилена аудио датотеки од вашиот компјутер библиотека медиуми кога ќе го поврзете директно до amp.Повеќенаменски Препорачуваме за дома ТВ аудио, компјутер, аудио систем-игра, кула Говорник, градина јазик.Мали едноставни компактен дизајн, исто така, за автомобил аудио систем. 1 година Гаранција, Ние нудиме 1 година гаранција период.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

За производот

Купувачите избираат и