• Свеж
6-Channel Bluetooth Хибрид Дома Засилувач - 1600W Дома Аудио Рек Планината Стерео Засилувач Моќ Приемник w/ Радио, USB/ПОМОШЕН/РКА/Микрофон, Оптички/Коаксијален, AC-3, DVD Влезови, Dual

6-Channel Bluetooth Хибрид Дома Засилувач - 1600W Дома Аудио Рек Планината Стерео Засилувач Моќ Приемник w/

DEN 6263.76

Од стока
Достапно.

Работи w/ денес е најновите уреди, вклучувајќи паметни телефони, таблети, лаптопи и компјутери со кавга-бесплатно приемник спарување. - Bluetooth Безжична Стриминг Способност - Вграден USB Репродукција - LED Дисплеј - USB Флеш Диск - FM Радио со Дигитален LED Дисплеј - IPOD/MP3(3.Вклучува далечински управувач, FM антена & рачки.5 mm) на Текст - МИКРОФОН/ОПТИЧКИ/КОАКСИЈАЛЕН/HDMI/AC-3,/DVD Влезови - Desktop Стерео Хибрид Моќност Засилувач - Компактен систем за домашно Кино-Стерео Приемник Стил - Вграден Bluetooth за Безжична Музика Стриминг Звучници Излез - Оптички/Коаксијален Дигитален Сигнал Влезови - Multi-Channel Audio Input Selection - MP3/WAV Аудио Датотеки Поддршка - Поврзување и Крак Аудио од Надворешни Уреди - Преден Панел Аудио Контролен Центар - Радио Станица Авто-Потрага Скенирање Спектар на Владата Функции - Повторување на Аудио Датотека Функции - Канал Волумен Прилагодливи - Treble, Бас, Ехо,Господар & Микрофон Контрола на Јачина на звук Bluetooth Конективност : - Добива Безжичниот Сигнал за Аудио Стриминг - Едноставно и без мака Спарување Setup - Интегрирана Антена за Продолжен Безжичен Спектар - Работи со Сите на денешната Најновите Уреди - (паметни телефони, Таблети, Лаптопи, Компјутери, и др. : 45d B - Напојување : 115 V/230 V, Switchable - Димензии (L x W x H) : 16.Високо-придвижуван домашно кино про аудио приемникот карактеристики на универзалната рек планината дизајн со вграден систем за ладење вентилатор & радио антена.Тоа ви дава 1600 W врв моќ да се користи за мулти јазик w/ 4 ohm отпорност што ќе ви овозможи да уживаат во високиот квалитет на засилена аудио.Тоа ви дава 1600 W врв моќ да се користи за мулти јазик with4-ohm отпорност што ќе ви овозможи да уживаат во високиот квалитет на засилена аудио.Она што е во Кутијата : - Desktop Стерео Засилувач - Далечински Контрола - FM Антена - Кваки - Завртка Техничките Спецификации : - Излезна Моќност : 1600 W - Оперативен Напон : 120 V/240 V - Далечински Управувач Батерија : Треба 2x 'ААА' Батерија (не се вклучени) - МАКСИМАЛНА Излезна Моќност : 70 Вати x3 (@ 4 Ohm) - RMS Излезна Моќност : 50 Вати x 3 (@ 4 Ohm) - Тон Контрола : Бас, f=100 Hz +/-12d B, Treble, f=10 KHz +/-12d B - Тон Контрола за Микрофон : Бас, f=100 Hz +/-8d B, Treble, f=10 KHz +/-8d B - Прилагодување на Фреквенција : +/-2d B - Јачина на Бучава Сооднос : >75d B - T.BLUETOOTH КОМПАТИБИЛЕН : професионални интегрирани затворен куќата стерео приемник е опремен w/ bluetooth безжична музика стриминг.ПРЕДЕН ПАНЕЛ КОНТРОЛА : На звук звучник проширување уред карактеристики преден панел контроли w/ LED дисплеј, радио станица авто-потрага скенирање, мулти-канал на текст селекција, ротари контролен центар за микрофон волумен, treble, бас, echo & master контроли за јачина на звук.53" -инчи На Pyle 6-Канален Хибриден систем за домашно Кино Засилувач е совршен за вашата караоке & систем за домашна забава.

За производот

Купувачите избираат и