• Свеж
FiiO А1 Преносни Слушалки Засилувач, Црна

FiiO А1 Преносни Слушалки Засилувач, Црна

DEN 695.76

Од стока
Достапно.

Истата функција како А1 Сребро, но во одлична Црна Боја.Со поголема моќ и hi-верност излез од паметни телефони, А1 ги задоволува вашата потреба за повеќе звук квалитет и квантитет.А1 зафатнина копчиња се направени од Алпите microswitches за чувствителни и сигурна работа.А1 обезбедува Станот, Bass1, Bass2, и Bass3 EQ режими, switchable едноставно со кратко притискање на копчето,.Три-Боја на Статус на LED, Зачестеност одговор од 20 Hz до 20 k Hz.Зачестеност Одговор : 20~20k Hz.Слушалка Отпорност : 16~100 Ohms.THD+N : 100d B (A-Пондериран).Излезна Моќност : >78m W (16 Ohm).Батерија : 160m Ah, прибл. 13 H употреба.Димензии : 1.65" x 1.57" x 0.37".Тежина : 0.71 оз.

За производот

Купувачите избираат и