• Свеж
Пасивни Рај Картичка Оценување Центрирање Алатка за Поставување 30x Зголемена Алатка Вклучени - Спортски Трговски Картичка Поднесување Пред-Инспекција за Полнење

Пасивни Рај Картичка Оценување Центрирање Алатка за Поставување 30x Зголемена Алатка Вклучени - Спортски Трговски

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

ЗАДРЖИ ВРЕДНОСТ : Има мир на умот испраќање во вашиот безбол, фудбал, кошарка, хокеј и фудбал тргување картички кои ќе се проверуваат ПРЕД да се погодени со оценување такси од страна на PSA, BGS, SGC, HGA или GMA.Одделение вашите картички центрирање и, исто така, се испитува агли и рабови со оваа картичка оценување сет.Нашите пакет ќе се плати за себе многу пати во текот и заштедите пари во долг рок!.Како USER-FRIENDLY : Нашата центрирање алатка е едноставен и лесен за употреба.Тоа доаѓа со тоа како да инструкции и центрирање проценти водич за утврдување на центрирање одделение.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен да трае со висок квалитет, полу-цврсти ПВЦ да се намали ризикот од smearing, дамки, creasing и свиткување.ИСПИТАЈТЕ : Ова 30x зголемена jewelers loupe ако совршен за испитување картичка агли и рабови на движење.Без разлика дали сте на картичката се покаже или се обидуваат да се утврди дали картичката е достоен за испраќање за оценување, оваа картичка оценување зголемена алатка ќе заштедите пари и да ги зголемите вашите шанси за добивање на совршена 10. Тоа е носење е компактен и обезбедува дополнителна слој на заштита за да се спречи било каква штета.Има мир на умот испраќање во вашиот безбол, фудбал, кошарка, хокеј или фудбал тргување картички кои ќе се проверуваат ПРЕД да се погодени со оценување такси од страна на PSA, BGS, SGC, HGA или GMA.Одделение вашите картички центрирање, се испита агли и рабови, додека, исто така, правејќи се дека го имате точниот големина заштитен ракав со оваа картичка оценување сет.

За производот

Купувачите избираат и