• Свеж
X-DREE 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 10Pcs(Tuerca де remache де метал де cabeza plana де 9 mm x 22,5 mm Inserte ел tono plateado де nutser_t 10 piezas

X-DREE 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 10Pcs(Tuerca де remache де метал

DEN 1440.00

Од стока
Достапно.

Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 92g; Пакет Содржина : 10 Pcs x Занитвам Орев.Тема Кол : 9mm/0.35"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупна Должина : 22.5 mm/0.9"; Главата Големина : (Внатрешно Кол.)12mm/0.5",(Надворешниот Кол.)19mm/0.7"(Longitud вкупно : 22.5 mm / 0.9' '; Tamaño де ла cabeza : (diámetro внатрешни работи) 12 mm / 0.5' ', (diámetro надворешноста) 19 мм / 0.7' '.Глава Дебелина : 2mm/0.08"; Хексагонална Големина : 13x13mm/0.5"x0.5"(L*D)(Grosor де cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño хексагонална : 13x13mm / 0.5' 'x0.5' '(L * D). 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 10 Pcs0 Descriptions : Занитвам Ореви обезбеди товарот теми во тенки листови материјали кои се премногу тенки за прислушувани тема.Занитвам Јатчесто овошје исто така се користи кога некоја апликација има малку или воопшто нема пристап до задница како што може да биде инсталирана од предната страна на работата парче.Предност на Занитвам Ореви : Занитвам Ореви обезбеди силна тема во тенки материјали кои не можат да бидат прислушувани.Занитвам Ореви може да биде инсталиран од една страна, на работа парче, исто така познат како Слепи Application Rivet Ореви работат одлично кога лесно демонтажа и составување на производи е потребна.Занитвам ореви може да биде инсталиран во многу различни видови на материјал, вклучувајќи челични, пластични и fiberglass.Откако Занитвам Ореви се инсталира дополнителни компоненти со навој сврзувачки елементи може да се додадат.Занитвам Ореви не треба да се заварени на база на материјалот.Prepainted материјал не ќе бидат оштетени за време на Занитвам Орев инсталација process Rivet Ореви се достапни во многу различни стилови и материјали за многу различни видови на applications Description во Spanish Tuerca де remache де метал де cabeza plana де 9 mm x 22,5 mm Inserte ел tono plateado де nutser_t 10 piezas Nombre del producto : Tuerca де remache; Материјал : Metal Peso : 92 g; Contenido del paquete : 10 piezas x tuerca де remache Diámetro del hilo : 9 mm / 0.35' '; Боја директорот : Tono plateado Longitud вкупно : 22.5 mm / 0.9' '; Tamaño де ла cabeza : (diámetro внатрешни работи) 12 mm / 0.5' ', (diámetro надворешноста) 19 мм / 0.7' 'Grosor де cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño хексагонална : 13x13mm / 0.5' 'x0.5' '(L * D).

За производот

Купувачите избираат и