• Свеж
Aexit 12mm Тема Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Кол 22mm Долго Метал Занитвам Орев Вметнете nutser-т Злато Орев & Гром го Поставува Тонот 10Pcs

Aexit 12mm Тема Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Кол 22mm Долго Метал Занитвам Орев Вметнете nutser-т

DEN 957.60

Од стока
Достапно.

Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 100g; Пакет Содржина : 10 Pcs x Занитвам Орев.Тема Кол : 12mm/0.5"; Главна Боја : Злато на Ѕвонење.Вкупна Должина : 22mm/0.9"; Главата Големина : (Внатрешно Кол.)13mm/0.5",(Надворешниот Кол.)18mm/0.7".Глава Дебелина : 2mm/0.08"; Надворешниот Тема Големина : 15x10mm/0.6"x0.4"(D*L). 0 Descriptions : Занитвам Ореви обезбеди товарот теми во тенки листови материјали кои се премногу тенки за прислушувани тема.Занитвам Јатчесто овошје исто така се користи кога некоја апликација има малку или воопшто нема пристап до задница како што може да биде инсталирана од предната страна на работата парче.Предност на Занитвам Ореви : Занитвам Ореви обезбеди силна тема во тенки материјали кои не можат да бидат прислушувани.Занитвам Ореви може да биде инсталиран од една страна, на работа парче, исто така познат како Слепи Application Rivet Ореви работат одлично кога лесно демонтажа и составување на производи е потребна.Занитвам ореви може да биде инсталиран во многу различни видови на материјал, вклучувајќи челични, пластични и fiberglass.Откако Занитвам Ореви се инсталира дополнителни компоненти со навој сврзувачки елементи може да се додадат.Занитвам Ореви не треба да се заварени на база на материјалот.Prepainted материјал не ќе бидат оштетени за време на Занитвам Орев инсталација process Rivet Ореви се достапни во многу различни стилови и материјали за многу различни видови на апликации.

За производот

Купувачите избираат и