• Свеж
X-DREE М5 Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 50pcs(М5 Aluminio Cabeza plana remache Tuerca Insertar nutser_t Сребрен Тон 50pcs

X-DREE М5 Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 50pcs(М5 Aluminio Cabeza plana remache

DEN 1082.40

Од стока
Достапно.

Тема Големина : Пат М5/0.2"(D); Име На Производ : Занитвам Орев.Материјал : Алуминиум; Тежина : 32g.Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Занитвам Орев; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Висина : 13mm/0.5"(Altura : 13mm / 0.5' '.Рамна Глава Дијаметар : 10x6mm/0.4"x0.24"(Надворешниот.D*Внатрешна.Г)(Diámetro де cabeza plana : 10x6mm / 0.4' 'x0.24' '(Надворешниот.D * Внатрешна.D).М5 Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 50pcs00 Алуминиум Занитвам Орев Вметнете nutser_t.0000 Description во Spanish M5 Aluminio Cabeza plana remache Tuerca Insertar nutser_t Сребрен Тон 50pcs Tamaño rosca de : пат М5 / 0.2' '(D); Nombre del producto : Tuerca де remache Material : Aluminio; Peso : 32g Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) компјутери x tuerca де remache; Боја на директорот : Tono plateado Altura : 13mm / 0.5' 'Diámetro де cabeza plana : 10x6mm / 0.4' 'x0.24' '(Надворешниот.D * Внатрешна.D).

За производот

Купувачите избираат и