• Свеж
X-DREE 1/4-20 Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Злато на Ѕвонење 30pcs(1/4' '- 20 Tuercas де remache де cabeza plana Inserte nutser_t Злато на Ѕвонење 30 piezas

X-DREE 1/4-20 Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Злато на Ѕвонење 30pcs(1/4' '- 20 Tuercas де remache

DEN 2078.40

Од стока
Достапно.

Тема Големина : 1/4"(D); Име На Производ : Занитвам Орев.Материјал : Метал; Тежина : 103g.Пакет Содржина : 30pcs x Занитвам Орев; Главна Боја : Злато на Ѕвонење.Висина : 15mm/0.6"; Рамна Глава Дијаметар : 13x7mm/0.5"x0.28"(Надворешниот.D*Внатрешна.Г)(Altura : 15mm / 0.6' '; Diámetro де cabeza plana : 13x7mm / 0.5' 'x0.28' '(Надворешниот.D * Внатрешна.D).Тема Грофот : 20(Numero де hilos : 20. 1/4"-20 Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Злато на Ѕвонење 30pcs00 Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t.0000 Description во Spanish1/4' '- 20 Tuercas де remache де cabeza plana Inserte nutser_t Злато на Ѕвонење 30 piezas Tamaño де ла rosca : 1/4' '(D); Nombre del producto : Tuerca де remache Material : Метал; Peso : 103g Contenido del paquete : 30pcs x Tuerca де remache; Боја на директорот : Tono dorado Altura : 15mm / 0.6' '; Diámetro де cabeza plana : 13x7mm / 0.5' 'x0.28' '(Надворешниот.D * Внатрешна.Г) Numero де hilos : 20.

За производот

Купувачите избираат и