• Свеж
X-DREE 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Хексадецимален Штекер Занитвам Орев Вметнете nutser_t 10Pcs(Tuerca де remache хексагонална де cabeza plana де метал де 9 mm x 22,5 mm Inserte nutser_t 10 piezas

X-DREE 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Хексадецимален Штекер Занитвам Орев Вметнете nutser_t 10Pcs(Tuerca де remache

DEN 1779.12

Од стока
Достапно.

Име На Производ : Хексадецимален Штекер Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 95g; Пакет Содржина : 10 Pcs x Хексадецимален Штекер Занитвам Орев.Тема Кол : 9mm/0.35"; Главна Боја : Злато на Ѕвонење.Вкупна Должина : 22.5 mm/0.9"; Главата Големина : (Внатрешно Кол.)13mm/0.5",(Надворешниот Кол.)19mm/0.74"(Longitud вкупно : 22.5 mm / 0.9' '; Tamaño де ла cabeza : (diámetro внатрешни работи) 13 mm / 0.5' ', (diámetro надворешноста) 19 мм / 0.74' '.Глава Дебелина : 2mm/0.08"; Хексагонални Големина : 13x7mm/0.5"x0.3"(D*L)(Espesor де ла cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño del hexágono : 13x7mm / 0.5' 'x0.3' '(D * L). 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Хексадецимален Штекер Занитвам Орев Вметнете nutser_t 10 Pcs0 Descriptions : Занитвам Ореви обезбеди товарот теми во тенки листови материјали кои се премногу тенки за прислушувани тема.Занитвам Јатчесто овошје исто така се користи кога некоја апликација има малку или воопшто нема пристап до задница како што може да биде инсталирана од предната страна на работата парче.Предност на Занитвам Ореви : Занитвам Ореви обезбеди силна тема во тенки материјали кои не можат да бидат прислушувани.Занитвам Ореви може да биде инсталиран од една страна, на работа парче, исто така познат како Слепи Application Rivet Ореви работат одлично кога лесно демонтажа и составување на производи е потребна.Занитвам ореви може да биде инсталиран во многу различни видови на материјал, вклучувајќи челични, пластични и fiberglass.Откако Занитвам Ореви се инсталира дополнителни компоненти со навој сврзувачки елементи може да се додадат.Занитвам Ореви не треба да се заварени на база на материјалот.Prepainted материјал не ќе бидат оштетени за време на Занитвам Орев инсталација process Rivet Ореви се достапни во многу различни стилови и материјали за многу различни видови на applications Description во Spanish Tuerca де remache хексагонална де cabeza plana де метал де 9 mm x 22,5 mm Inserte nutser_t 10 piezas Nombre del producto : Tuerca remache хексагонална; Материјал : Metal Peso : 95 g; Contenido del paquete : 10 piezas x tuerca де remache един hexágono hexagonal Diámetro del hilo : 9 mm / 0.35' '; Боја директорот : Tono dorado Longitud вкупно : 22.5 mm / 0.9' '; Tamaño де ла cabeza : (diámetro внатрешни работи) 13 mm / 0.5' ', (diámetro надворешноста) 19 мм / 0.74' 'Espesor де ла cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño del hexágono : 13x7mm / 0.5' 'x0.3' '(D * L).

За производот

Купувачите избираат и