• Свеж
X-DREE М4 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t Бронза на Ѕвонење 50 компјутери(Tuerca де remache де acero ал carbono enchapada en cinc М4 Inserte ел tono де bronce де nutser_t 50 uds.

X-DREE М4 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t Бронза на Ѕвонење 50 компјутери(Tuerca

DEN 765.60

Од стока
Достапно.

Тема Големина : M4/0.16"(D); Име На Производ : Занитвам Орев.Материјал : Јаглероден Челик,Цинк Позлатен; Тежина : 51g.Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Занитвам Орев; Главна Боја : Бронзени на Ѕвонење.Вкупна Висина : 10мм/0.4"; Рамна Глава Дијаметар : 7mm/0.28"(Altura вкупно : 10 mm / 0.4' '; Diámetro де cabeza plana : 7 mm / 0.28' '.Knurled Дијаметар : 6mm/0.24"; Тип : Рамна(Diámetro moleteado : 6mm / 0.24' '; Tipo : Plano.M4 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t Бронза на Ѕвонење 50 pcs Zinc Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Цинк Позлатен Јаглероден Челик Занитвам Орев Вметнете nutser_t,Knurled Тело.Опис на Spanish Tuerca де remache де acero ал carbono enchapada en cinc М4 Inserte ел tono де bronce де nutser_t 50 uds.Tamaño де ла rosca : M4 / 0.16' '(D); Nombre del producto : Tuerca де remache Material : acero ал carbono, zincado; peso : 51 g Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) компјутери x tuerca де remache; Боја на директорот : Tono Bronce Altura вкупно : 10 mm / 0.4' '; Diámetro де cabeza plana : 7 mm / 0.28' 'Diámetro moleteado : 6mm / 0.24' '; Tipo : Plano.

За производот

Купувачите избираат и