• Свеж
MSCFTFB 100 Парчиња Занает Jingle Bells Шарени Шарм Pendant Мушка Ѕвона за Пет Јака Накит Правење Божиќ Дома Décor Венец Гарланд Украси(Мулти, 1/2inch)

MSCFTFB 100 Парчиња Занает Jingle Bells Шарени Шарм Pendant Мушка Ѕвона за Пет Јака Накит Правење Божиќ Дома

DEN 266.16

Од стока
Достапно.

Премиум квалитет на метал со шарени сликата.Изгледа шик и звук јасно.На бел големина е околу 1/2inch(14mm).Совршен за куче,мачка и домашно милениче јаки.Мали jingle bells со 2mm висат циклуси,лесно да користите било која тема кабелот или накит конектори за да се направи накит како белегзија,ѓердан,earring,јака како jingling накит dangle алка приврзоци шарм и монистра.Постојат околу 10-15 различни бои ѕвона.Црвено jingle bells,жолта jingle bells,портокал jingle bells,зелена jingle bells,вар jingle bells,розова jingle bells,се зголеми jingle bells,виолетова jingle bells,црна jingle bells,јоргованот jingle bells,бела jingle bells,чоколадо jingle bells,сина jingle bells.итн.Нашите ѕвона се не само за Chrismas дрво,ѕид,венец,гарланд,сезонски дома декорација украси, исто така и за куче,маче јаки.нараквица,ѓердан,earring, накит одлуки,Monograms,салфетка прстени,keychain Музички инструменти,chimes,сон catchers,коса додатоци,бел стапови,Jingling Цевчиња,jingle knob закачалки.Ќе се отвори умот и creativit да ги користат нашите ѕвона за DIY занает.Рачно изработени совршен подарок како единствен присутен на вашите најблиски - како љубовник,девојка,сопруга,свршеница,мајка,ќерка,вашиот пријател,или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден на ект, ја искажете вашата љубов кон нив,и ги прават да се чувствуваат многу посебен и поставен за роденден,матура,годишнина,булчински,ангажирање,бебе туш партија,housewarming партија украси.

За производот

Купувачите избираат и