• Свеж
ZUKIBO Невидливи Заврши Половината Тренер Лента Брз Грабне Завој Заврши Lumbar Половината Поддршка Тренер Назад Протези Постпартална Обнова за Жени

ZUKIBO Невидливи Заврши Половината Тренер Лента Брз Грабне Завој Заврши Lumbar Половината Поддршка Тренер Назад

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

【Разноврсна Половината Тренер Заврши】Оваа половината тренер појас помага израмните стомакот, намалување на половината, поддршка на вашите врати, подобрување на држењето на телото и помага со појава на постпартална обновување ублажување на ниско во грбот, заштита на вашиот ' рбет, забрзување на согорувањето на мастите за време на вежбање, ве пот 3 пати повеќе. 【Една Големина Одговара на СИТЕ, Прилагодлив】157.4 во x 3.9 во(Производ L x W).тоа ќе грабне вашиот половината слободно, и може да се прилагоди на стегање, како сакате.Тоа е не се лизга и мазнење на престојуваат во место без оглед на она што го правите. 【Направени со Супер Водат Ткаенина】Оваа половината тренер заврши беше проткаена со висок квалитет на ткаенина, е и удобно и да дише.Откако повеќепати еластична тестови, производите се еластични и стабилна, не е лесно да се деформира, и издржливи. 【Машина Перат】-Едноставно ги фрли во миење со вашите бои и собори сува на ниско ниво.Нашиот брз грабне половината обвива се направени со вас во умот, така што може да ги носи време и време повторно!. 【Секојдневна употреба】Без разлика аеробик, фитнес, трчање, јога, планинарење, шетање кучиња, постпартален обновување, свадби, заводот.Заштита на основни мускулни групи и намалување на ризикот од повреда за време на спортот.кога ќе се носат половината потенок, ќе може да се добие за 4-инчен половината линија намалување веднаш, направи вашето тело крива повеќе атрактивни.

За производот

Купувачите избираат и