• Свеж
5 Бременоста Загуба Розова & Сини Силикони Свеста Нараквици - Медицински Одделение Силиконски - Латекс и Toxin Слободни (5 Нараквици)

5 Бременоста Загуба Розова & Сини Силикони Свеста Нараквици - Медицински Одделение Силиконски - Латекс и Toxin

DEN 216.00

Од стока
Достапно.

За Ваша Заштита Предмети Се Пакуваат Во Чиста Животна Средина, Користејќи Медицински Ракавици И Да Дојде Во Запечатена Пластична Кеса. 5 Бременоста Загуба Розова & Сини Силикони Свеста Нараквици - Медицински Одделение Силиконски - Латекс и Toxin Слободни (5 Висок Квалитет Нараквици).Хривнија Size 8" 100% Силиконска Гума Латекс и Toxin Слободно -Противалергиски.Користете тоа не само на вашиот зглоб, но на шише за вода, копче синџир и на многу други места.ГАРАНЦИЈА - не се задоволни со вашиот силикони нараквици за БИЛО која причина на сите?Само нека знае за ЦЕЛОСНО Враќање на средствата.Вашето Задоволство е Секогаш Нашите #1 Приоритет.Покажи Љубов Еден Ти Е Гајле, Искажете Ја Вашата Поддршка.За Ваша Заштита Предмети Се Пакуваат Во Чиста Животна Средина, Користејќи Медицински Ракавици И Да Дојде Во Запечатена Пластична Кеса.Овие 5 Возрасни големина на Бременоста Загуба Розова & Сини силикони свеста белегзии се зборовите Љубов, Сила, Верба и Надеж врежана на тоа со панделки.На силиконски белегзии се направени од високо квалитетна медицинска одделение силиконски дека може да се види и почувствува.На белегзии се 8 инчи во обемот и доаѓа во кеса.НАШАТА ГАРАНЦИЈА не се задоволни со вашиот силикони нараквици за БИЛО која причина на сите?Само нека знае за ЦЕЛОСНО Враќање на средствата.Вашето Задоволство е Секогаш Нашите #1 Приоритет.Сигурен сум дека секој од нас има бил трогнат од некој близок страдање, искажете ја вашата поддршка.

За производот

Купувачите избираат и