• Свеж
Lentta Мажите Тенок Одговара Лесни Softshell Самоубиец Јакна Грб Падне Јакни за Мажи

Lentta Мажите Тенок Одговара Лесни Softshell Самоубиец Јакна Грб Падне Јакни за Мажи

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

Шел : 95% Полиестер, 5% Spandex; Надеж : 100% Полиестер.Патент затворање.Патент затворање. 2 странични џебови, 1 внатре во џеб, 1 патент џеб на арм.Удобен и мека ткаенина, ребрести јака ракави и на полите, солидна боја.Тенок одговара бенд јака целосна ракави патент тренингот тенка лет самоубиец јакна грб.Основни разноврсна лесни самоубиец јакна windbreaker за мажите, костим за работа на повик или дневни носи.X-Small-Биста=42.52"-Рамо=17.32"-Sleeve Должина=25.20"Должина=26.38".МалиБиста=44.09"-Рамо=18.11"-Sleeve Должина=25.59"Должина=27.17".Среден-Биста=45.67"-Рамо=18.90"-Sleeve Должина=25.98"Должина=27.95".ГолемиБиста=47.24"-Рамо=19.69"-Sleeve Должина=26.38"Должина=28.74".X-Large-Биста=49.61"-Рамо=20.47"-Sleeve Должина=26.77"Должина=29.53".XX-Large-Биста=51.97"-Рамо=21.26"-Sleeve Должина=27.17"Должина=30.03".Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме погледнете го големина табелата погоре купите или да ги споделите со нас вашата тежина и висина во камења или lbs.и инчи ако не сте сигурни.Ние сигурно ќе ви помогне да дознаам вашиот големина.Lentta Mens Секојдневен Тенок, Лесен Softshell Патент Windbreakers Самоубиец Јакна Големина табела : .X-Small-Биста=42.52"-Рамо=17.32"-Sleeve Должина=25.20"Должина=26.38"МалиБиста=44.09"-Рамо=18.11"-Sleeve Должина=25.59"Должина=27.17"Медиум-Биста=45.67"-Рамо=18.90"-Sleeve Должина=25.98"Должина=27.95"LargeБиста=47.24"-Рамо=19.69"-Sleeve Должина=26.38"Должина=28.74"X-Large-Биста=49.61"-Рамо=20.47"-Sleeve Должина=26.77"Должина=29.53"XX-Large-Биста=51.97"-Рамо=21.26"-Sleeve Должина=27.17"Должина=30.03".Answer : ___________________________ Note : .Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме погледнете го големина табелата погоре купите или да ги споделите со нас вашата тежина и висина во камења или lbs.и инчи ако не сте сигурни.Ние сигурно ќе ви помогне да дознаам вашиот големина.

За производот

Купувачите избираат и