• Свеж
D&D PowerDrive 775-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 775-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 194.40

Од стока
Достапно.

Пакет Димензии : 1.0 H x 12.0 L x 12.0 W (инчи).На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет Тежина : 0.11 фунти.Земја на Потекло : Кина. 775-5 M-15 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 775-5 M-15 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 30.51 775 Врвот Ширина 0.59 15 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

За производот

Купувачите избираат и