• Свеж
D&D PowerDrive 4326-14M-299 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 4326-14M-299 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 957.60

Од стока
Достапно.

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип. 4326-14 M-299 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 4326-14 M-299 Појас Тип 14 M Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 170.31 4326 Врвот Ширина 11.77 299 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил 14 M.Произведено во Кина. 4326-14 M-299 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 4326-14 M-299 Појас Тип 14 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 170.31 4326 Врвот Ширина 11.77 299 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил 14 M.

За производот

Купувачите избираат и