• Свеж
D&D PowerDrive 3850-P14M-273 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 3850-P14M-273 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 1437.60

Од стока
Достапно.

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип. 3850-P14 M-273 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 3850-P14 M-273 Појас Тип P14 M Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 151.57 3850 Врвот Ширина 10.75 273 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил P14 M.Пакет тежина : 55.0 lbs. 3850-P14 M-273 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 3850-P14 M-273 Појас Тип P14 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 151.57 3850 Врвот Ширина 10.75 273 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил P14 M.

За производот

Купувачите избираат и