• Свеж
D&D PowerDrive D2100-14M-170 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума

D&D PowerDrive D2100-14M-170 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума

DEN 492.00

Од стока
Достапно.

Времето Појас D14 M 170 x 2100mm ПЛ T150. Производителот име - D&D Power Drive.Земја на потекло - кина.Пакет тежина : 10.5 кг.D&D Power Drive двојна времето појаси се на третата генерација на висок капацитет појаси.Тие нудат сигурен, економски и проблеми со слободен алтернатива на синџир на дискови.

За производот

Купувачите избираат и