• Свеж
D&D PowerDrive D4004-14M-85 Двојна Двострано мерење на Времето Појас, Aramid

D&D PowerDrive D4004-14M-85 Двојна Двострано мерење на Времето Појас, Aramid

DEN 1732.80

Од стока
Достапно.

Времето Појас D14 M 85 x 4004mm ПЛ T286. Производителот име - D&D Power Drive.Земја на потекло - кина.Пакет тежина : 10.01 lbs.D&D Power Drive двојна времето појаси се на третата генерација на висок капацитет појаси.Тие нудат сигурен, економски и проблеми со слободен алтернатива на синџир на дискови.

За производот

Купувачите избираат и