• Свеж
D&D PowerDrive D2002-14M-180 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, 1 Бенд, Гума

D&D PowerDrive D2002-14M-180 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, 1 Бенд, Гума

DEN 2289.60

Од стока
Достапно.

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ трансмисиони ремени на конкурентна цена.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

За производот

Купувачите избираат и