• Свеж
D&D PowerDrive 1080-8M-30 Тајмингот Појас, Гума, 1080 мм Должина

D&D PowerDrive 1080-8M-30 Тајмингот Појас, Гума, 1080 мм Должина

DEN 929.52

Од стока
Достапно.

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет Димензии : 2.794 L x 22.199 H x 18.796 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.113 килограми.Земја на Потекло : Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

За производот

Купувачите избираат и