• Свеж
385-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 385mm Теренот Должина, 77 Заби

385-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 385mm Теренот Должина, 77 Заби

DEN 1435.20

Од стока
Достапно.

Број на Заби : 77. Надвор Должина : 385mm.Појас Ширина : 15mm.Теренот : 5 M.Тежина : 0.1 lb. 385-5 M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 385mm Теренот Должина, 77 Teeth Outside Должина : 385mm Belt Ширина : 15mm Number на Забите : 77 Pitch : 5 MReinforcing Кабелот Материјал : Fiberglass Weight : 0.1 lb.

За производот

Купувачите избираат и