• Свеж
D&D PowerDrive 330-5M-15 Времето Појас

D&D PowerDrive 330-5M-15 Времето Појас

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.05 фунти.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

За производот

Купувачите избираат и