• Свеж
BEMONOC 3D Печатач Делови 810-2GT-6 Тајминг Појас во Затворена Јамка 2GT Гума Појас L=810mm W=6mm 405 Заби Пакет на 10pcs

BEMONOC 3D Печатач Делови 810-2GT-6 Тајминг Појас во Затворена Јамка 2GT Гума Појас L=810mm W=6mm 405 Заби Пакет

DEN 687.84

Од стока
Достапно.

Кружен лак Заб Профил Заб Просторот е Мал, Погодна за Права Линија Возење. 2 GT Систем е Продолжување на HTD Систем Со Поголемо Оптоварување Капацитет на носивост.Кршење Сила : 86 N на 1 mm (62 кг.по 1/8") Ремен Ширина.Работен Напон : 111 N за 25.4 mm Појас (25 кг.за 1"појас).Температурата Опсег : -34°C до +85°C (-30°С до +185°F). 2 GT Времето Појас 810-2 GT-6 Спецификации : Тип : 810-2 GT-6 2 GT Теренот : 2mm Појас за Висина : 1.52 mm Заб Висина : 0.76 mm Материјал : Neoprene Гума Со Fiberglass Core Теренот Должина : 810mm Ширина : 6mm Заби Број : 405 Облик : Затворена Јамка Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи : Количина : 10pcs 2 GT Времето појас 810-2 GT-6 Note : Ако ви треба други спецификации, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и