• Свеж
425-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 425mm Теренот Должина, 85 Заби

425-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 425mm Теренот Должина, 85 Заби

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Број на Заби : 85. Надвор Должина : 425mm.Појас Ширина : 15mm.Теренот : 5 M.Тежина : 0.1 lb. 425-5 M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 425mm Теренот Должина, 85 Teeth Outside Должина : 425mm Belt Ширина : 15mm Number на Забите : 85 Pitch : 5 MReinforcing Кабелот Материјал : Fiberglass Weight : 0.1 lb.

За производот

Купувачите избираат и