• Свеж
230-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 230mm Теренот Должина, 46 Заби

230-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 230mm Теренот Должина, 46 Заби

DEN 2025.60

Од стока
Достапно.

Број на Заби : 46. Надвор Должина : 230mm.Појас Ширина : 15mm.Теренот : 5 M.Тежина : 0.1 lb. 230-5 M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 230mm Теренот Должина, 46 Teeth Outside Должина : 230mm Belt Ширина : 15mm Number на Забите : 46 Pitch : 5 MReinforcing Кабелот Материјал : Fiberglass Weight : 0.1 lb.

За производот

Купувачите избираат и