• Свеж
ЖИВОСТ Светот - 33887 Лифт и Оптоварување Склад Set | 32 Парче Воз Играчка со Додатоци и Дрвени Песни за Деца на Возраст од 3 и До

ЖИВОСТ Светот - 33887 Лифт и Оптоварување Склад Set | 32 Парче Воз Играчка со Додатоци и Дрвени Песни за Деца

DEN 2639.76

Од стока
Достапно.

Производ вклучува - Лифт и Оптоварување Магацин во Собата е 32 парче воз сет кој вклучува 4-ниво лифт, возила, песни и се што ви треба за лифт и оптоварување станица.Тоа е заврши со поддржува, мостови и бројки.Мора да се има за секој воз љубовник.Совршен за креативни деца - Започнете ја вашата младиот и надежен инженер исклучување на вистинскиот пат или да се прошири вашата колекција со Лифт и Оптоварување Магацин во Собата.Тоа е совршен подарок на Божиќ или во текот на сезона за креативни деца - дизајниран за возраст од 3 и нагоре.Компатибилност - Како вашето дете се развива, така да нивните железничката игра како Лифт и Оптоварување Магацин во Собата е компатибилен со сите други ЖИВОСТ железничката играчки.Развива важни вештини - Играње со воз поставува помага на децата да разберат и да научат за нивната средина во забавен начин.Безбедно за вашето дете - Ние спроведе повеќе од 1.000 безбедносни тестови една година за да се осигураме дека нашите производи се во согласност со сите стандарди за безбедност, а ние се гордееме со развивање на играчки кои се целосно безбедни за децата да си играат со.Стил : Магацин Во Собата.

За производот

Купувачите избираат и