• Свеж
ДРВО ГРАД Играчки за Деца 1 2 3 Години, Дрвени Автомобил Рампата Racer Играчка Возило Сет со 7 Мини Автомобили & Трката Песни, Montessori Играчки за Години Момчиња и Девојки По

ДРВО ГРАД Играчки за Деца 1 2 3 Години, Дрвени Автомобил Рампата Racer Играчка Возило Сет со 7 Мини Автомобили

DEN 1103.76

Од стока
Достапно.

????️ ПОСЕБНИ РАМПАТА RACER ИГРАЧКА : 7 светла мини автомобили тргна од врвот почетна точка и тогаш слајдови одредување на 7 континуиран виножито трката песни, со години визуелно уживање и возбудата на трки како ако тие се натпреваруваа возачи!. ????️ Се КОНЦЕНТРИРА НА ИГРА : Изберете автомобил, за објавување на автомобили во врвот на рампата и нека трки може да започне!Секој автомобил скокови надвор на крајот на патеката, а потоа продолжува на следната песна.Оваа трка да ги пратите поставите одговори на барањата на подобрување на момчиња и девојки внимание и ќе ги задржи зафатени додека ќе се занимаваат и со други работи. ????️ УЧЕЊЕ ПРЕКУ ИГРАЊЕ:ДРВО ГРАД деца трката е само едноставен, но добро-изградена играчка.Тоа може да се користи не само како занает декорација на детски соби но исто така и како играчка да помине време или да си игра со партнери, кои ќе се поттикне развојот на вашето дете е страна-око координација и подобрување на визуелниот следење на способност. ????️ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Погоден за години играње во дом, затворен или отворен активност, голема Montessori играчка подарок за 1 2 години момче и девојка роденден. 7 мини-автомобили се доволно за 4 или повеќе деца да играат заедно во партијата. ????️ СЕРТИФИКАТ за БЕЗБЕДНОСТ : Направен од високо-квалитет цврсто дрво и целосно тестирани на највисоко U. S. ASTM F 963, Европската EN71 играчка стандарди за безбедност.Пакет димензија мерки 16.8 x 12.2 x 4.1 инчи, и 2.7 килограми.Само паркингот на дното треба да се состави и нема други дополнителни инсталација е потребно.

За производот

Купувачите избираат и