• Свеж
Жешки Тркала Марио Kart Кола Лајт Песна Сет

Жешки Тркала Марио Kart Кола Лајт Песна Сет

DEN 1031.76

Од стока
Достапно.

Hw Марио Kart кола Лајт. Жешки Тркала носи брза акција на Марио Kart светот на живот со Кола Песна инспириран од иконите предмети од популарната видео игра.Трка омилен Mario Kart Марио како умре-фрлија kart возило и да ги надминат пречките и предизвиците—исто како и во играта, но овој пат на Жешки Тркала песна!Оптоварување на картинг во фрлач и полетување околу патеката!Пумпа до предизвици од страна на reconfiguring песна и поврзување на Piranha Растенијата, Thwomp поставува и целосна Марио Kart Коло песната set (се продава одделно).Голема stunting и трки возбудливиот за помали деца кои сакаат Марио Kart!Секој се продава одделно за возраст од 3 години.

За производот

Купувачите избираат и