• Свеж
Disney Pixar Автомобили XRS Ракета Трки Супер Јамка Играчка Трка и Трик Сет со Молња Меквин Возило Пламен Издувните Врти Функција, Големи Деца Филм Подарок Игра Поставите

Disney Pixar Автомобили XRS Ракета Трки Супер Јамка Играчка Трка и Трик Сет со Молња Меквин Возило Пламен Издувните

DEN 1319.76

Од стока
Достапно.

XRS Ракета Трки Супер Јамка delievers екстремни Автомобили конкуренција возбудувања!.Kick-назад проектил propels вашето возило во супер брзина.Трка низ јамка како пламен спин од задната страна од вашите омилени тркач!.Се натпреваруваат на прав песна или флип на diverter и да се започне во луди акробации.Вклучува 1 : 55 скала пластични XRS Ракета Racer Молња Меквин.Дополнителни возила се продава одделно.Експлозијата исклучување со Молња Меквин како тој braves екстремни конкуренција акробации со Disney и Pixar Автомобили XRS Ракета Трки Супер Циклус Предизвик!Тоа карактеристики провизиите проектил дека propels автомобили по рампата на рекордни брзина, како ракета пламен спин надвор од нивните исцрпува.Пука на вашето возило преку јамка и потоа да ги проверите вашата брзина со движат брзинометар.Трка директно или флип на diverter да се земе рампата и да скокне во однос на другите автомобили во луд трик акција!Знаци колапс за реален ефект и можете да го прилагодите курсот за повеќе трки опции.Само се движи на рампата и/или екстра песна парчиња, за да се создаде друг песни и акробации.Супер Јамка сет вклучува 1 : 55 скала пластични XRS Ракета Racer Молња Меквин да почнете да играте веднаш.Дополнителни возила се продава одделно, се предмет на достапност.Бои и украси може да варираат.

За производот

Купувачите избираат и