• Свеж
Carrera Првиот Nintendo Mario Kart Слот Автомобил Трка да ги Пратите - Вклучува 2 Автомобили: Марио и Yoshi и Две-Контролори - Батерија-Напојува Почетник во Собата за Деца на Возрас?

Carrera Првиот Nintendo Mario Kart Слот Автомобил Трка да ги Пратите - Вклучува 2 Автомобили: Марио и Yoshi

DEN 1704.96

Од стока
Достапно.

Марио Kart трка автомобил сет нуди часови забава. 2 пластични автомобили со Марио и Yoshi на возачот места. 2 вклучен joysticks кормилари на тркачки автомобили за интерактивна игра.Тема : Марио Kart Се подготвени да се трка со две ваши омилени ликови од Nintendo Mario Kart видео играта серија.Направете ваш избор во оваа глава-до-глава дуел помеѓу Марио и Yoshi и да дознаете што има она што е потребно за да се заврши во 1st место, како да сте во контрола зад воланот.Оваа батерија-напојува почетник Carrera ПРВИОТ слот автомобил трки песна систем ќе обезбеди безброј часови на забава за млади дете во вашиот живот, како што ги воведе во светот на слотот за автомобил трки.Со години, слот автомобил трки донесе акција и возбуда на motorsports право во удобноста на вашиот дом.Сега можете да се зад воланот и да преземат контрола како вашиот автомобил трки околу патеката.Деца и возрасни, млади и стари, може да се земе дел во оваа брза хоби и оди глава-до-глава под коцкестото знаме.Подготвени да се трка слот автомобил поставите доаѓа во комплет со се што ви треба во право во кутија, така што ќе можете брзо да ја поставите песна и да почне трки веднаш!.

За производот

Купувачите избираат и