• Свеж
iPlay, iLearn Деца Товар Камион со Приколка Играчка, Океанот Товарен Брод, Транспортен Брод, Изградба Возило Playset W/ Мотокар, Сеча, Loader Кран, Подарок за Роденден 3 4 5 6 Годишн?

iPlay, iLearn Деца Товар Камион со Приколка Играчка, Океанот Товарен Брод, Транспортен Брод, Изградба Возило

DEN 911.76

Од стока
Достапно.

67 Компјутери Set Вклучува : превоз со брод, превозот сад, товарен камион, влезете камион, loader кран, мотокар, 4x бројки, барикади, и многу други додатоци.Создавање на Ваша Сопствена Сцена : Mutiple превозот/транспортни возила и тони додатоци, сите со ултра реални дизајн, им овозможува на вашето дете да се доживее имагинативна игра во светот на превозот и транспортот!Модерна ден трговец!.Едукативни Придобивки : Ова превозот товар поставен е голем рано образование играчка.Тоа може да им помогне да учат познавање на превозот процес и обука на децата објект признавање, рака-око координација, имагинација и креативност.Се вклучат своите сетила и парична казна прст вештини.Safe Материјали : Овој транспортен Брод Сајт е направен од високо-квалитетна пластика.Издржливи и здрав материјал го прави овој сет како долгорочен играчка за вашите деца.Одличен Подарок : Тоа е почетокот на едукативни играчки, учење подарок за децата на возраст од 3 години+ и совршен за роденден на лица, празници и празниците.Погоден за индивидуални игра или со пријатели и да ви даде детето бескрајно среќни моменти.

За производот

Купувачите избираат и