• Свеж
Sluban M38-B0309 Amphibious Onrush Блокови Војска Играчка Тули-К-1 Тенк и Hind Хеликоптер и Hummer Тим Автомобил

Sluban M38-B0309 Amphibious Onrush Блокови Војска Играчка Тули-К-1 Тенк и Hind Хеликоптер и Hummer Тим Автомобил

DEN 934.80

Од стока
Достапно.

Информација за производот : -Материјал : ABS Пластика-Парчиња : 683 Компјутери (Може да се изгради 1 К-1 Тенк & 1 Hind Хеликоптер & 1 Hummer Тим Автомобил & 7 Sluban Војници)-Производ Големина : 【К-1 Тенк】 : 4.Материјал : ABS пластика, парчиња : 683 компјутери (може да се изгради 1 К-1 тенк & 1 hind хеликоптер & 1 Hummer Тим автомобил & 7 Sluban војници ).-Боја : целата автомобил & резервоарот насликани во живописни Војска Зелена. 7 Sluban кукли : На Sluban кукли користење на висока симулација технологија за презентирање на повеќе живописни симулација на животната средина. 【Hind хеликоптер】 : на врвот и на задните пропелер на хеликоптер и двете може да ротира 360 степени.

За производот

Купувачите избираат и