• Свеж
TOOYFUL Воздух Хокеј Цел Портата Топката Затка Блок, 2 Парчиња

TOOYFUL Воздух Хокеј Цел Портата Топката Затка Блок, 2 Парчиња

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Боја : Црвена.Големина (Должина х Ширина) : Прибл. 15.5 x 4.2 cm/6 x 1.7 инчи. 2 Парчиња воздух хокеј цел врата.Материјал : Еко-пријателски Пластика. 2-во-1, исто така може да биде резултат шалтери.Опис : - 2 Парчиња воздух хокеј цел врата - 2-во-1, исто така може да биде резултат шалтери - Материјал : Еко-пријателски Пластика - Боја : Црвено - Големина (Должина х Ширина) : Прибл. 15.5 x 4.2 cm/6 x 1.7 inches Package Вклучува : 2 Парчиња Воздух Хокеј Цел Door Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

Купувачите избираат и