• Свеж
Harilla 6 Парчиња Замена на Воздухот Хокеј дух пакостник Замена за Игра Маси Спортски Додатоци

Harilla 6 Парчиња Замена на Воздухот Хокеј дух пакостник Замена за Игра Маси Спортски Додатоци

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Сет од 6, Зелена Боја.Совршен прибор за внатрешна воздух хокеј.Мека чувствува, се движи повеќе непречено.Само лепило, лесно да се залепи на дното на pushers.Висок квалитет чувствува влошки, замена за Воздух Хокеј табела чувствува pushers.Опис : - Висок квалитет чувствува влошки, замена за Воздух Хокеј табела чувствува pushers. - Само лепило, лесно да се залепи на дното на pushers. - Меки се чувствува, се движи повеќе непречено. - Совршен прибор за внатрешна воздух хокеј. - Сет од 6, Зелена Боја.Спецификација : - Материјал : Лесонит - Боја : Зелена - Големина : S / M / L - Дебелина : прибл. 2mm - L : Дијаметар : прибл. 94mm - M : Дијаметар : прибл. 74mm - S : Дијаметар : прибл. 60mm Package Вклучува : 6 Парчиња Воздух Хокеј Pushers Чувствува Pads Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

Купувачите избираат и