• Свеж
4Pcs Црвено Воздух Хокеј Пакови Поставите Замени Додатоци Три

4Pcs Црвено Воздух Хокеј Пакови Поставите Замени Додатоци Три

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Четири црвени пакови во три димензии (2. Совршен замени и додатоци за вашиот воздух хокеј игри.Мини големина за деца и поголем големина за возрасни или професионални играчи.Направени од добри квалитетни материјали, лесни и издржливи.Може да се користи во почетниот маси, погодна за игра соба.Опис : Четири црвени пакови во три големини (2", 2.3", 2.5") да се избере - Направени од добри квалитетни материјали, лесни и издржливи - Може да се користи во почетниот маси, погодна за игра соба - Мини големина за деца и поголем големина за возрасни или професионални играчи - Совршен замени и додатоци за вашиот воздух хокеј games Specification : - Материјал : Пластика - Боја : Црвено - Големина (Дијаметар x Дебелина) : S : Прибл. 51 x 4 mm/2 x 0.2 инчи - M : Прибл. 59 x 4 mm/2.3 x 0.2 инчи - L : Прибл. 64 x 4 mm/2.5 x 0.2 inches Package Вклучува : 4 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на слики и вистинскиот објект.

За производот

Купувачите избираат и