• Свеж
Milageto 10 Резервни Делови на Воздухот Хокеј Дискови за Хокеј Маси

Milageto 10 Резервни Делови на Воздухот Хокеј Дискови за Хокеј Маси

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инч. 10 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или губење на воздухот хокеј опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба.Направени од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра.Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси.Дебелина : прибл. 5.5 мм.Опис : - 10 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или изгубени airhockey опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба. - Направен од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра. - Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси. - Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инчен - Дебелина : прибл. 5.5 mm Package Вклучува : 10 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и