• Свеж
Newmind 5 Парчиња 63mm Црна Воздух Хокеј Пакови за Целосна Големина Воздух Хокеј

Newmind 5 Парчиња 63mm Црна Воздух Хокеј Пакови за Целосна Големина Воздух Хокеј

DEN 444.00

Од стока
Достапно.

* Направени од издржлив пластика. * Направени од издржлив пластика. * облик. * Поставување на 5 Воздух Хокеј Пакови, 63mm дијаметар, црна боја. * Овие Пакови се дизајнирани за употреба со домашна маси. * Одлично за целосна големина на воздухот хокеј игри.Опис : - Сет од 5 Воздух Хокеј Пакови, 63mm дијаметар, црна боја, облик - Направени од издржлив пластика - Овие Пакови се дизајнирани за употреба со домашна маси - Одлично за целосна големина на воздухот хокеј games Specification : - Материјал : Пластика - Боја : Црна - Дијаметар : 63mm / 2.48 инчен - Дебелина : 4mm - Количина : 5 Pieces Package Вклучува : 5 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

Купувачите избираат и