• Свеж
shamjina Сет од 5 Облик на Црна Издржлива Пластика 63mm Воздух Хокеј Пакови

shamjina Сет од 5 Облик на Црна Издржлива Пластика 63mm Воздух Хокеј Пакови

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Направени од издржлив пластика.Овие Пакови се дизајнирани за употреба со домашна маси.облик.Одлично за целосна големина на воздухот хокеј игри.Сет од 5 Воздух Хокеј Пакови, 63mm дијаметар, црна боја.Опис : - Сет од 5 Воздух Хокеј Пакови, 63mm дијаметар, црна боја, облик - Направени од издржлив пластика - Овие Пакови се дизајнирани за употреба со домашна маси - Одлично за целосна големина на воздухот хокеј games Specification : - Материјал : Пластика - Боја : Црна - Дијаметар : 63mm / 2.48 инчен - Дебелина : 4mm - Количина : 5 Pieces Package Вклучува : 5 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

- Material:
Plastic
- Color:
Black
- Diameter:
63mm / 2.48inch
- Thickness:
4mm
- Quantity:
5 Pieces
Package Includes:
5 Pieces Air Hockey Pucks :
Color maybe slightly different due to different monitor. :
The above size is measured by hand, please allow slightly difference. Thanks ! :

Купувачите избираат и