• Свеж
Amagogo 2X Воздух Хокеј Рачки

Amagogo 2X Воздух Хокеј Рачки

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Со зелен филц на дното, без проблеми, лесно да се движите низ табела.Сет од 2 парчиња pushers.Овие pushers се дизајнирани за употреба со домашна маси.Направени од високо квалитетни пластични, издржливи во употреба.Одлично за целосна големина на воздухот хокеј игри.Опис : - Наместете го на 2 парчиња pushers - Направен од високо квалитетни пластични, трајни производи за употреба - Со зелени чувствува во долниот дел, без проблеми, лесно да се движите низ табела - Овие pushers се дизајнирани за употреба со домашна маси - Одлично за целосна големина на воздухот хокеј games Specification : - Материјал : Пластични + Чувствува - Боја : Црвена / Сино / Black Големина : Голема / Средна / Мала Количина : 2 Pieces Size Табела : Large Diameter : 95mm / 3.74 inch Height : 64mm / 2.52 inch Medium Diameter : 77mm / 3.03 inch Height : 56mm / 2.20 inch Small Diameter : 60mm / 2.36 inch Height : 53mm / 2.09 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Воздух Хокеј Чувствува Pushers Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

Купувачите избираат и