• Свеж
Harilla 2 Парчиња Портата Резултат Контра Контра за Воздух Хокеј

Harilla 2 Парчиња Портата Резултат Контра Контра за Воздух Хокеј

DEN 396.00

Од стока
Достапно.

2 Парчиња воздух хокеј цел врата.Големина (Должина х Ширина) : Прибл. 15.5 x 4.2 cm/6 x 1.7 инчи.Материјал : Еко-пријателски Пластика. 2-во-1, исто така може да биде резултат шалтери.Боја : Црвена.Опис : - 2 Парчиња воздух хокеј цел врата - 2-во-1, исто така може да биде резултат шалтери - Материјал : Еко-пријателски Пластика - Боја : Црвено - Големина (Должина х Ширина) : Прибл. 15.5 x 4.2 cm/6 x 1.7 inches Package Вклучува : 2 Парчиња Воздух Хокеј Цел Door Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

Купувачите избираат и