• Свеж
DYNWAVE 10pcs Замена на Воздухот Хокеј Табела Аркадна Игра Опрема Пакови 62mm / 2.44 инчен

DYNWAVE 10pcs Замена на Воздухот Хокеј Табела Аркадна Игра Опрема Пакови 62mm / 2.44 инчен

DEN 2160.00

Од стока
Достапно.

10 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или губење на воздухот хокеј опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба.Дебелина : прибл. 5.5 мм.Направени од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра.Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инч.Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси.Опис : - 10 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или изгубени airhockey опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба. - Направен од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра. - Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси. - Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инчен - Дебелина : прибл. 5.5 mm Package Вклучува : 10 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и