• Свеж
Newmind 2 парчиња Воздух Хокеј Табела Чувствува Тласкач Затворен Игра - Избор на Боја и Големина

Newmind 2 парчиња Воздух Хокеј Табела Чувствува Тласкач Затворен Игра - Избор на Боја и Големина

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

* Направен од високо квалитетни пластични, издржливи во употреба. * Направен од високо квалитетни пластични, издржливи во употреба. * Одлично за целосна големина на воздухот хокеј игри. * Овие pushers се дизајнирани за употреба со домашна маси. * Сет од 2 парчиња pushers. * Со зелени чувствува во долниот дел, без проблеми, лесно да се движите низ табела.

За производот

Купувачите избираат и