• Свеж
TOOYFUL Издржлива Пластика Воздух Хокеј Дискови Замена 10pcs за Внатрешни работи Игра Маси

TOOYFUL Издржлива Пластика Воздух Хокеј Дискови Замена 10pcs за Внатрешни работи Игра Маси

DEN 1596.00

Од стока
Достапно.

Дебелина : прибл. 5.5 мм.Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инч.Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси. 10 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или губење на воздухот хокеј опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба.Направени од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра.Опис : - 10 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или изгубени airhockey опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба. - Направен од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра. - Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси. - Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инчен - Дебелина : прибл. 5.5 mm Package Вклучува : 10 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и